Šedivka 11. základní škola Plzeň, Baarova 31

Sportovní olympiáda

Dne 22. 6. 2016 proběhla na 11. základní škole na druhém stupni pro běžné a specializované třídy sportovní olympiáda. Děti měly možnost se účastnit těchto disciplín: skok do výšky, skok do dálky, běh na 60 m a překonávání překážkové dráhy.
 Ve skoku do výšky v kategorii 8. a 9. tříd na 1. místě byl Hes Ondřej, na 2. místě Hrádek Martin a na 3. místě Šedivý Radek, v kategorii 6. a 7. tříd na 1. místě byl Havíř Jakub, na 2. místě Chán Radek a 3. místo získal Flachs Robert.
 U běhu na 60m v kategorii 8. a 9. tříd na 1. místě byl Šedivý Radek, na 2. místě Hes Ondřej a na 3. místě Vavřička Adam, v kategorii 6. a 7. tříd na 1. místě byl Kasík Jan, na 2. místě Flachs Robert a 3. místo získal Dašek Tomáš.
 Ve zdolávání překážkové dráhy v kategorii 8. a 9. tříd na 1. místě byl Hes Ondřej, na 2. místě Nekl Ondřej a na 3. místě Voldřich Zdeněk, v kategorii 6. a 7. tříd na 1. místě byl Havíř Jakub, na 2. místě Flachs Robert a 3. místo získala Haschová Simona.
 Ve skoku do dálky v kategorii 8. a 9. tříd na 1. místě byl Vavřička Adam na 2. místě Šedivý Radek a na 3. místě Hes Ondřej, v kategorii 6. a 7. tříd na 1. místě byla Dobrá Michaela, na 2. místě Havíř Jakub a 3. místo získal Flachs Robert.
Za zdárný průběh akce děkuji všem, kteří nám pomohli s organizací, především však žákům 9. B a Nikole a Martině z 9. A.